FENIKS

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną gazu propan i propan-butan w butlach a także innych gazów technicznych oraz spożywczych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również butle z gazem propan – butan do zasilania wózków widłowych a także butle turystyczne 0,5 kg, 1 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg oraz inne akcesoria gazowe takie jak: palniki, kuchenki turystyczne, gaz w kartuszach, dysze i elementy do podłączenia kuchenek gazowych.

Butle z gazem dostarczamy pod wskazany adres, podłączamy oraz sprawdzamy szczelność. Wystarczy złożyć zamówienie telefonicznie lub przy pomocy formularza na stronie internetowej i umówić się na dogodny dla Państwa termin. Sprzedaż realizujemy też stacjonarnie w Sośnicowicach koło Gliwic ul. Kozielska 14. Tu gazem propan – butan można napełnić puste butle 11 kg oraz butle turystyczne. Dzięki współpracy z renomowaną rozlewnią gazu zapewniamy towar wysokiej jakości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Mamy nadzieję, że świadczone przez nas usługi spełnią Państwa oczekiwania. Jeśli macie Państwo jakieś uwagi do naszej pracy lub dostarczanych towarów, powiedzcie nam o tym, korzystając z formularza kontaktowego na stronie lub po prostu zadzwońcie do nas. Chcemy aby klienci postrzegali naszą firmę jako solidną i godną zaufania i byli w pełni zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług.